Za nami szósta edycja festiwalu MDF
Wspaniałe pięć dni festiwalu MUSIC.DESIGN.FORM pełnego muzyki, sztuki i wszechobecnej energii dobiegło końca. Dziękujemy, że byliście z nami i dzieliliście z nami ten wspaniały czas!
Wszyscy zainteresowani odbywającymi się w Filharmonii koncertami, wystawą i debatą z całą pewnością doświadczyli niezapomnianych przeżyć. Rzesze mieszkańców Szczecina podziwiały też codzienne pokazy iluminacje na elewacji budynku, które przez pięć festiwalowych wieczorów rozświetlały nasz biały na co dzień budynek.

Dziękujemy wszystkim obecnym, którzy stworzyli niepowtarzalną atmosferę podczas festiwalu. Wasza entuzjastyczna obecność sprawiła, że każdy dzień był wyjątkowy. Dzięki wam festiwal stał się prawdziwym świętem kultury i sztuki.

Chcielibyśmy również wyrazić ogromną wdzięczność dla naszych utalentowanych artystów, którzy dostarczyli nam niezapomnianych wystąpień i emocji. Wasza pasja i talent sprawiły, że każdy koncert był niezwykłym przeżyciem.

Ostatnie, ale nie mniej ważne, dziękujemy naszym partnerom za ich wsparcie i zaangażowanie. Bez waszej pomocy festiwal nie mógłby istnieć. Wasza współpraca i zaufanie były kluczowe dla sukcesu wydarzenia.

Mamy nadzieję, że te pięć dni były dla was równie niezapomniane, jak dla nas. Już teraz z niecierpliwością oczekujemy następnego roku i kolejnej edycji Festiwalu MDF. Do zobaczenia ponownie!