SPIRALALALA – instalacja interaktywna grupy panGenerator
śr. 19-09-2018, 18:00
wystawa
hol
Wstęp bezpłatny

Jeden z najbardziej charakterystycznych elementów architektury wnętrza Filharmonii w Szczecinie – spiralne schody – stanie się podstawą interaktywnej instalacji audiowizualnej. Spirala schodów zostanie przekształcona w studnię, w której głosy gości festiwalowych przybiorą materialną i wizualną formę. W taki sposób powstanie wyjątkowe widowisko architektoniczno-muzyczno-świetlne. Twórca instalacji – grupa panGenerator zajmuje się projektowaniem i sztuką nowych mediów, łącząc ze sobą nowoczesne media cyfrowe z niebanalnymi formami przestrzennymi i interakcją.
PanGenerator