Ready for use | ready for play – wystawa mebli studentów i absolwentów Akademii Sztuki w Szczecinie
śr. 19-09-2018, 18:00
wystawa
przestrzeń filharmonii
Wstęp bezpłatny

Wystawa jest próbą interakcji z odwiedzającymi przestrzeń Filharmonii. Prezentowane prototypy to jedyne egzemplarze danych idei i rozwiązań – w nawiązaniu do nazwy wystawy – gotowe do użytku, gotowe do „zabawy” z użytkownikiem. Wszystkie projekty są skoncentrowane na możliwościach zmiany wyglądu, funkcji czy przeznaczenia poprzez mobilność zastosowanych „mechanizmów” i materiałów.
Mobilność w połączeniu z kreatywnością projektantek zaprasza użytkownika do swoistego dialogu z designem. Zaprezentowane prace powstały w Katedrze Architektury Wnętrz i Form Użytkowych na Wydziale Sztuk Wizualnych Akademii Sztuki w Szczecinie. Autorkami prac są: Katarzyna Dobrowolska [pufa], Urszula Kalczyńska [stożek światła], Julia Kusa [sofa triada], Zofia Szczepaniak [Bøyd2].