Trwałość, użyteczność, piękno i co dalej?
pt. 21-09-2018, 19:00
Panel dyskusyjny
Sala kameralna
Panel dyskusyjny poświęcony zagadnieniom współczesnego designu
Prowadzący: Radosław Gajda – wykładowca akademicki i założyciel wideobloga „Architecture is a good idea”
Goście zaproszeni do dyskusji: Trine Blicher Folmer z duńskiego studia architektonicznego „Getto”, Tomasz Sachanowicz – wykładowca Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego, założyciel strony i bloga „Architektura w Szczecinie”
Partner: Duński Instytut Kultury

Wstęp bezpłatny

Panel dyskusyjny „Trwałość, użyteczność, piękno i co dalej?” zostanie poświęcony zagadnieniom współczesnego designu. Poprowadzi go Radosław Gajda – wykładowca akademicki, architekt i urbanista, założyciel najbardziej popularnego w Polsce wideobloga o architekturze i sztuce „Architecture is a good idea”. Wśród gości zaproszonych do dyskusji znajdą się: Trine Blicher Folmer z duńskiego studia architektonicznego „Getto” oraz Tomasz Sachanowicz - wykładowca Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego, architekt, założyciel strony i bloga „Architektura w Szczecinie”. Panel dyskusyjny będzie doskonałą okazją do konfrontacji wiedzy i poglądów dotyczących kierunku rozwoju współczesnego designu, a także próbą uchwycenia aktualnego stanu w tej dziedzinie.

Partnerem panelu dyskusyjnego jest Duński Instytut Kultury.
Radosław Gajda
Trine Blicher Folmer