Afterparty
Rombanka Soundsystem
Hachiwari TV
Finał warsztatów didżejskich, prowadzenie Szymon Karpierz

Podczas afterparty w szczecińskim Klubie K4 na gości czekają: Hellfish, Rombanka SoundsystemHachiwari TV. Swoje umiejętności zaprezentują również uczestnicy warsztatów didżejskich prowadzonych przez Szymona Karpierza, szczecińskiego didżeja i radiowca.
Hellfish (Julian Cobb) – jeden z najważniejszych producentów taneczno-eksperymentalnej muzyki elektronicznej powyżej 160 bpm. Muzyczna aktywność artysty obejmująca hardcore i breakbeat jest niemal tak samo długa jak historia owych gatunków. Od 1992 r. dostarcza on soundsystemową pożywkę najwyższej jakości wszędzie tam, gdzie pojawia się kultura rave w mocniejszych odmianach. Od tego czasu Hellfish powołał do życia ciekawe muzyczne zjawiska, które cieszą się zainteresowaniem do dnia dzisiejszego. Udało mu się także wypracować niepowtarzalny i niepodrabialny styl tworzonej muzyki. W historii najcięższych odmian elektroniki zapisał się także jako wydawca i promotor, powołując do życia legendarną oficynę wydawniczą Deathchant.

Rombanka Soundsystem – najstarszy breakcore’owy kolektyw w Polsce i jeden z najstarszych nieprzerwanie działających w Europie. Kolektyw został założony 2007 r. w Szczecinie i zrzesza producentów, didżejów, promotorów kultury D.i.Y. zorientowanych na najcięższe odmiany muzyki elektronicznej, jak: breakcore, hardcore, experimental. Grupa zajmuje się uspołecznianiem muzycznych treści pod szyldem Turn It Off Recordz oraz organizacją imprez, zarówno tych oficjalnych, w klubach na terenie całego kraju i znacznej części Starego Kontynentu, jak i nielegalnych free parties oraz tekniwali.

Hachiwari TV – projekt multimedialny, którego podstawą są generowane w czasie rzeczywistym wizualizacje bez udziału komputera. Obejmuje zjawiska spontanicznej syntezy obrazu ruchomego. Projekt zakłada syntezę i transmisję powstałego obrazu na miejscu „akcji”, dochowując w ten sposób wierności antycznym założeniom jedności czasu, miejsca i wydarzeń – podobnie jak starożytna komedia i tragedia, rozgrywająca się przed oczami widowni. Tutaj medium jest telewizor, który emituje niespotykane konfiguracje form, barw i natężeń ruchomej wizji. Stają się one narzędziem osobistego wyzwolenia widza z kajdanów skojarzeń i uwarunkowań percepcji. Uważny odbiorca dostrzeże wyłaniający się z potoku pól magnetycznych wątek osobistej historii, wzywający go do dalszej eksploracji.

Hellfish