MDF Festival 2019 już za chwilę!
Do MUSIC.DESIGN.FORM Festival 2019 pozostało już niewiele dni. Startujemy 13 września!
Hasłem drugiej edycji MUSIC.DESIGN.FORM Festival, który powróci do Szczecina w dniach 13-15 września 2019 roku, będzie audioluminescencja. Główną rolę odegrają dźwięk i światło, które potraktujemy dosłownie, jako materiał artystyczny, ale też metaforycznie – jako kierunek działania. Do zmierzenia się z tym tematem zaprosiliśmy artystów, aktywistów i animatorów, by wraz z nimi nieszablonowo wykorzystać muzykę, obraz i architekturę. Po raz kolejny wszystko to będzie jedyną w swoim rodzaju okazją doświadczenia sztuki wieloma zmysłami. W trakcie trzech dni trwania Festiwalu MDF odbiorcy ponownie będą mogli poznać Filharmonię w Szczecinie od innej strony. Wędrówka za dźwiękiem i światłem zaprowadzi ich do nieoczekiwanych zakątków budynku, zaskoczy niezwykłymi wizualizacjami w białym holu. Ponownie rozbłyśnie też fasada Filharmonii.

Przed nami weekend pełen się koncertów polskich i zagranicznych gwiazd, premierowych wykonań przygotowanych z myślą o festiwalu, ale też wystaw, warsztatów i spotkań edukacyjnych. Już teraz zarezerwujcie trzy dni we wrześniu 2019 roku dla Filharmonii w Szczecinie.

Czy warto? Niech krótka relacja z zeszłorocznej edycji będzie odpowiedzią na to pytanie:

19-08-2019, 08:40:57