Opowieść o pięknie i doskonałości na MDF Festival
Wystawa Bentley meets art, to efekt wyjątkowego projektu, który zobaczymy podczas tegorocznego festiwalu MDF. Zdjęcia Zuzy Krajewskiej łączące projekty Gosi Baczyńskiej z marką samochodów Bentley zagoszczą w Galerii przy Cerkwi od 21 do 24 września.
Piąta, jubileuszowa edycja MUSIC.DESIGN.FORM Festival rusza już jutro. Od 21 do 25 września 2022 roku w Filharmonii w Szczecinie zagości niespotykane nigdzie indziej połączenie muzyki, nowoczesnych technologii, designu, inspirujących dyskusji, a wszystko to spajać będzie motyw przewodni, którym w tym roku jest harmonia.

Piękno i elegancja Bentley meets art

W festiwalową ideę łączenia różnych dziedzin sztuki i technologii idealnie wpisuje się projekt Bentley meets art: Intrygująca opowieść o pięknie i doskonałości, który łączy fotografię, architekturę i nowoczesny design.

Autorka prezentowanych zdjęć – Zuza Krajewska – podjęła się uwiecznienia na tle gmachu Filharmonii w Szczecinie intrygującej opowieści o pięknie i doskonałości.

Na fotografiach będzie można podziwiać projekty Gosi Baczyńskiej – projektantki, która jako pierwsza Polka prezentowała swoje kolekcje podczas pokazów prêt-à-porter w trakcie oficjalnego kalendarza Paris Fashion Week. Jej wyraziste, sensualne i dopracowane w najmniejszych detalach kreacje doskonale współgrają z ponadczasową estetyką marki Bentley. Auta brytyjskiego producenta, tworzone przez prawdziwych artystów i zdobione ręcznym rzemiosłem, nie są więc dodatkiem, a integralną częścią kompozycji zdjęciowych.

Zobacz wystawy na MDF Festival

Wystawę zdjęć „Bentley meets art: Intrygująca opowieść o pięknie i doskonałości”, a także wystawę zdjęć Marcina Kydryńskiegoinstalację audiowizualną będzie można oglądać w następujące dni:
  • środa w godz. 18:00-22:00
  • czwartek w godz. 10:00-22:00
  • piątek w godz. 10:00-18:00
  • sobota w godz. 13:00-18:00

Wstęp na wydarzenie jest wolny.

Zobacz zapowiedź MDF Festival 2022

Zobacz relację z MDF Festival 2021

Szczeciński festiwal MDF od pierwszej edycji w 2018 roku sprawnie wymyka się definicjom festiwalu muzycznego, a wydarzenia w ramach kolejnych edycji zaskakiwały niejednego widza spodziewającego się w filharmonii klasycznych brzmień w klasycznym wydaniu.

Bądźcie z nami przez cały MUSIC.DESIGN.FORM Festival! Piąta, jubileuszowa edycja już 21-25 września 2022 roku w Filharmonii w Szczecinie.

Bilety na pozostałe wydarzenia festiwalu MDF dostępne są na mdf.filharmonia.szczecin.pl, eventim.pl oraz bilety.fm.
20-09-2022, 15:48:12