Od 5 do 18 grudnia 2025 trwać będzie w naszym sklepie świąteczna promocja, w ramach której oferujemy 20% zniżki na wybrane produkty Filharmonii oraz bilety na wybrane koncert. Poznajcie idealne propozycje na wyjątkowe i pełne muzycznej magii prezenty.
Święta to czas dzielenia się radością, miłością i pięknem, ale i obdarowywania najbliższych upominkami, dlatego przygotowaliśmy dla Państwa ofertę pełną inspiracji, wśród których każdy znajdzie coś dla siebie.
Nasze albumy płytowe oraz publikacje książkowe, a w szczególności koncerty, to znakomite pomysły na niebanalne podarunki, które ucieszą zarówno najmłodszych, dorosłych melomanów, jak i osoby dopiero rozpoczynające swoją muzyczną przygodę. Oprócz tego w sklepie czeka szeroki wybór gadżetów – od filharmonicznych skarpetek czy magnesów po naszą autorską grę planszową.
Od 5 do 18 grudnia 2025 niemal wszystkie nasze produkty (za wyjątkiem tych oznaczonych jako #nowość) oraz bilety na wybrane koncerty będzie można kupić z
20% zniżką.
Taniej z kodem MIKOLAJ
W naszym sklepie znajdziecie Państwo zarówno wyjątkowe albumy płytowe, jak i ciekawe publikacje książkowe i będziecie mogli kupić bilety na wybrane koncerty objęte promocją. A są to:
07.01.2026 |
U źródła – koncert kameralny
18.01.2026 |
Awantura w Filharmonii – koncert rodzinny
23.01.2026 |
Fantastyczna ostateczność – koncert symfoniczny
24.01.2026 |
Pomniki symfoniki – Berlioz – koncert symfoniczny
15.02.2026 |
Wieczór walentynkowy z muzyką filmową – koncert symfoniczny
Promocyjne zakupy można zrobić zarówno online, jak i stacjonarnie. W sklepie internetowym wystarczy wpisać kod rabatowy
MIKOLAJ podczas składania zamówienia, aby zniżka naliczyła się automatycznie. Ostatnie zamówienia internetowe (z wyłączeniem biletów) zrealizujemy w piątek 19 grudnia.
Osoby odwiedzające nas na miejscu zapraszamy w godzinach otwarcia kasy i sklepu.
Zachęcamy do skorzystania z naszej świątecznej oferty i życzymy, by nadchodzący czas obfitował w dźwięki, pozytywne emocje oraz piękne, trwałe wspomnienia.