Modernizm w nowym ujęciu – wystawa wzornictwa skandynawskiego
śr. 19-09-2018, 18:00
Galeria Poziom 4.
Wstęp bezpłatny

Galeria Poziom 4. na czas festiwalu stanie się przystanią dla skandynawskiego designu. Showroom Wczasowa dzięki producentowi mebli MENU zaaranżuje przestrzeń, w której elegancki i prosty skandynawski styl da wytchnienie i pokaże piękno przedmiotów codziennego użytku.
Proste i eleganckie sofy, funkcjonalne stoliki, elementy wyposażenia wnętrz zaprojektowane z najwyższą starannością przy współpracy z najbardziej kreatywnymi nazwiskami ze świata architektury i designu stanowią kwintesencję współczesnego wzornictwa. Producent pracuje z lokalnymi rzemieślnikami na całym świecie, by – korzystając z ich umiejętności – tworzyć mądre rozwiązania i przedmioty, które są nowoczesne i jednocześnie ponadczasowe.