Dzień pierwszy MDF Festival 2023
Już dziś o godzinie 18:00 debatą o kryzysie klimatycznym rozpoczniemy tegoroczną edycję MUSIC.DESIGN.FORM Festival. Od godziny 21:00 będziemy mogli podziwiać efektowną iluminację na fasadzie budynku. Od 20 do 24 września Filharmonię przejmuje festiwal MDF!

Pojedynek na argumenty

20 września o 18:00 Pojedynkiem na argumenty rozpoczniemy festiwal MUSIC.DESIGN.FORM. Będzie to forma otwartej debaty eksperckiej, w której każdy ma szansę wziąć udział w dyskusji na temat wpływu kryzysu klimatycznego na nasze życie i społeczeństwo.

Celem wydarzenia jest stworzenie przestrzeni do otwartej debaty na temat ochrony środowiska w Polsce i na świecie, a także zrozumienia, jak ekologia może być postrzegana przez pryzmat kultury i sztuki. Pojedynek na argumenty skupi się również na badaniu zmian w postawach społecznych wobec zmieniającej się rzeczywistości klimatycznej.

Na debatę złożą się trzy panele dyskusyjne, w których wezmą udział eksperci: Anna Pięta, Szymon Bujalski, Oliwia Mróz-Malik, Dominika Lasota, Piotr Klimek i Michał Owczarski. Całość poprowadzi ceniona dziennikarka radiowa, Agnieszka Obszańska.

Wstęp wolny.

Pięć dni wypełnionych energią

Muzyka i architektura; światło i nowoczesne technologie; inspirujące dyskusje i twórcza myśl – przez pięć dni w jednym miejscu pod wspólnym hasłem ENERGIA. Festiwal pełen szeroko pojętej energii, która na różne sposoby przeniknie przez każde wydarzenie.

Sprawdź program festiwalu

Będziemy zaskakiwać i oszałamiać; poprzez muzykę i sztukę – odkrywać nowe drogi, edukować i bawić. 20-25 września – MUSIC.DESIGN.FORM Festival 2023 w Filharmonii w Szczecinie. Szczegóły na MDF.filharmonia.szczecin.pl