Sylwester w Filharmonii po wiedeńsku

AKTUELLES | 19-12-2019
Wiedeński koncert sylwestrowy? Do tego w Szczecinie? Tak, a do tego bilety na ten koncert mogą stać się doskonałym prezentem świątecznym. Bo któż nie chciałby, dzięki radosnym i pełnym werwy walcom i polkom, tanecznym krokiem wejść w kolejny rok? Bilety na koncert sylwestrowy w Filharmonii dostępne są w kasie i na filharmonia.szczecin.pl. Zostały ostatnie wolne miejsca!
Choć Szczecin i Wiedeń dzieli ponad 750 kilometrów, to w sylwestrowy i noworoczny wieczór złotą salę Filharmonii w Szczecinie wypełni muzyka, która przeniesie nas do wiedeńskiej Musikverein. W złotej sali Filharmonii w Szczecinie zapanuje balowa atmosfera: porywające do tańca i zabawy utwory wiedeńskich mistrzów zapewnią świetną rozrywkę, nastroją pozytywnie i pozwolą tanecznym krokiem wejść w kolejny rok.

Zabrzmią między innymi największe przeboje króla walca - Johanna Straussa - nie zabraknie także popisowych arii z jego najsłynniejszych operetek jak „Zemsta nietoperza”, „Baron cygański” czy „Wesoła Wdówka”. ”. Jeśli dodamy do tego „Pizzicato-polkę” i „Nad pięknym modrym Dunajem” – mamy gwarantowany wieczór idealny.

Wiedeńskie klimaty zapewnią nam sopranistka Ewa Majcherczyk, tenor Nico Darmanin oraz Orkiestra Symfoniczna Filharmonii w Szczecinie, którą podczas dwóch wyjątkowych koncertów poprowadzi maestro Kalle Kuusava.

Bilety na Wieczór wiedeński - koncert sylwestrowy 31 grudnia w cenach 240-270 zł dostępne są w kasie Filharmonii oraz na filharmonia.szczecin.pl.
VIDEOS UND FOTOS
Juli 2020