Sinfonieorchester der Philharmonie in Szczecin

Chefdirigent
asystent dyrygenta
1. Violine/Konzertmeister/Gruppenleiter
Paweł Maślanka
1. Violine/Konzertmeister
Karolina Hyla-Wybraniec
1. Violine
Monika Sawczuk (Solist)
Elżbieta Fabiszak-Dąbrowska (Solist)
Olga Rozmus (Solist)
Edyta Wolańska (Solist)
Joanna Wójtowicz (Solist)
Wioletta Borkowska
Dominik Gugała
Joanna Hajkiewicz
Marcin Kieruczenko
Alina Krzyżewska
Anna Majewska
Izabela Milewska
Maciej Musiał
Paweł Tarała
2. Violine/Gruppenleiter
Robert Smoliński (Solist)
2. Violine
Anna Muzyk (Solist)
Łukasz Górewicz (Solist)
Diana Miszkiel-Gugała (Solist)
Joanna Bauer
Małgorzata Borowiecka
Robert Cybulski
Anna Czechorowska
Aleksandra Górska
Władimir Iwanciw
Małgorzata Kazimierczak
Patrycja Justyńska
Joanna Ostaszewska
Magdalena Pajestka
Zoia Piankowska
Bratsche/Gruppenleiter
Ludmiła Rusin (Solist)
Bratsche
Grzegorz Sadowski (Solist)
Franciszek Malik (Solist)
Magdalena Micke
Galina Smolińska (Solist)
Zbigniew Banasiak
Izabela Joniec
Mariola Kowalczyk
Aleksandra Majewska
Wojciech Mazur
Violoncello/Konzertmeister
Tomasz Szczęsny
Ihor Chilipik
Violoncello
Dobrawa Czocher (Solist)
Kazimiera Meisinger (Solist)
Klara Świdrów (Solist)
Dorota Cieśla
Małgorzata Mozdrzeń-Siemak
Beata Sawrymowicz
Jacek Tomczak
Natalia Wesołowska
Kontrabass/Gruppenleiter
Michał Mitschke (Solist)
Kontrabass
Karol Nasiłowski (Solist)
Paweł Jędrzejewski (Solist)
Jan Gottschling
Wojciech Gunia
Grzegorz Kmita
Robert Możejewski
Flöte/Gruppenleiter
Anna Wojnowicz-Drężek (Solist)
Flöte
Joanna Kowalczyk (Solist)
Filippo del Noce (Solist)
Paweł Majewski (Solist)
Magdalena Kuszewska
Elżbieta Podleśny-Głowacka
Oboe/Gruppenleiter
Piotr Kokosiński (Solist)
Oboe
Izabela Kokosińska (Solist)
Katarzyna Rachmaciej (Solist)
Grzegorz Święciochowski
Klarinette/Gruppenleiter
Bogusław Jakubowski (Solist)
Klarinette
Krzysztof Baturo (Solist)
Krzysztof Krzyżewski (Solist)
Piotr Wybraniec (Solist)
Fagott/Gruppenleiter
Zbigniew Kania (Solist)
Fagott
Anna Bownik (Solist)
Edyta Moroz (Solist)
Cyprian Święch (Solist)
Horn/Gruppenleiter
Dawid Kostrzewa (Solist)
Horn
Oleksandr Melnychenko (Solist)
Katarzyna Sułkowska (Solist)
Radosław Zamojski (Solist)
Dmitrij Wdowiczenko
Trompete/Gruppenleiter
Sławomir Kuszwara (Solist)
Trompete
Dawid Głogowski (Solist)
Marcin Olkowski (Solist)
Bogdan Rymaszewski (Solist)
Posaune/Gruppenleiter
Wojciech Bublej (Solist)
Posaune
Mateusz Kupski (Solist)
Igor Puszkar (Solist)
Tuba
Tomasz Zienkowicz (Solist)
Schlagzeug/Gruppenleiter
Dariusz Jagiełło (Solist)
Schlagzeug
Jorge Luis Valcarcel Gregorio (Solist)
Jacek Wierzchowski (Solist)
Bogdan Pilak
Harfe
Barbara Stalmierska (Solist)
Organisation der Künstlerischen Arbeit
Magdalena Grączewska-Głogowska
Stimmer der Tasteninstrumente
Paweł Kwiatkowski
Bibliothek
Ewa Kotecka
Januar 2020
01JANMi, 17:00
02 JAN, Do, 19:00 - KONCERT NOWOROCZNY - TEATR NARODOWY OPERETKI KIJOWSKIEJkoncert zewnętrzny
03JANFr, 13:00
03JANFr, 14:00
03JANFr, 15:00
03 JAN, Fr, 19:00 - KONCERT KARNAWAŁOWY AKADEMII SZTUKI W SZCZECINIEkoncert zewnętrzny
05JANSo, 17:00
Koncerty rodzinne 2019/2020Tony Stradivarius i jego Księga ZaklęćKonzertKinder ab 6 Jahren mit Erwachsenenbegleitung
05JANSo, 17:00
Salonik Wiolinowy, czyli dziecko pod skrzydłami FilharmoniiWorkshopsfür Kinder im Alter von 3 bis 6 Jahren, ohne erwachsene Begleiter
08JANMi, 09:00
DoNuta taktuje – Na razKammerkonzertdla przedszkoli z udziałem muzyków Filharmonii
08JANMi, 10:30
DoNuta taktuje – Na razKammerkonzertdla przedszkoli z udziałem muzyków Filharmonii
08JANMi, 12:00
DoNuta taktuje – Na razKammerkonzertdla przedszkoli z udziałem muzyków Filharmonii
09JANDo, 09:00
DoNuta taktuje – Na razKammerkonzertdla przedszkoli z udziałem muzyków Filharmonii
09JANDo, 10:30
DoNuta taktuje – Na razKammerkonzertdla przedszkoli z udziałem muzyków Filharmonii
09JANDo, 12:00
DoNuta taktuje – Na razKammerkonzertdla przedszkoli z udziałem muzyków Filharmonii
11JANSa, 09:00
Raniutto - LegatoWorkshopsdla dzieci do 2. roku życia
11JANSa, 10:30
Raniutto - PortatoWorkshopsdla dzieci w wieku od 2. do 4. roku życia
11JANSa, 12:00
Raniutto - StaccatoWorkshopsdla dzieci w wieku od 4. do 6. roku życia
11JANSa, 19:00
12 JAN, So, 15:30 - FILHARMONIA DOWCIPU I WALDEMAR MALICKI - CO TU JEST GRANE?koncert zewnętrzny
12 JAN, So, 18:30 - FILHARMONIA DOWCIPU I WALDEMAR MALICKI - CO TU JEST GRANE?koncert zewnętrzny
13 JAN, Mo, 19:00 - MUZYCZNY CZAR WSPOMNIEŃ. GRAŻYNA BRODZIŃSKA I GOŚCIEkoncert zewnętrzny
14 JAN, Di, 19:00 - ALICJA MAJEWSKA - „ŻYĆ SIĘ CHCE”koncert zewnętrzny
15JANMi, 19:00
MISTERIOSOPolish Cello QuartetKammerkonzert
15JANMi, 19:30
Poziom 4.Śmieję się, aż zasnęwernisaż
16JANDo, 17:00
16JANDo, 19:00
RUBATONaghash Ensemble | ArmeniaTraditionelles Konzert
17JANFr, 13:00
17JANFr, 14:00
17JANFr, 15:00
17JANFr, 19:00
GRANDIOSOKARŁOWICZ | BergmannSinfonisches Konzert
18JANSa, 09:00
Raniutto - LegatoWorkshopsdla dzieci do 2. roku życia
18JANSa, 10:30
Raniutto - PortatoWorkshopsdla dzieci w wieku od 2. do 4. roku życia
18JANSa, 12:00
Raniutto - StaccatoWorkshopsdla dzieci w wieku od 4. do 6. roku życia
18JANSa, 18:00
19 JAN, So, 18:00 - ACCANTUS LIVE 2.0koncert zewnętrzny
20JANMo, 19:00
ESPRESSIVOManhattan TransferJazzkonzert
21JANDi, 10:00
Koncerty szkolne 2019/2020Historia pewnego utworu - Czterdziestka MozartaSchulkonzertdla klas IV-VIII
21JANDi, 12:00
Koncerty szkolne 2019/2020Historia pewnego utworu - Czterdziestka MozartaSchulkonzertdla klas IV-VIII
21 JAN, Di, 20:00 - KORTEZ PRZEDPREMIEROWO 2019/2020 TOURkoncert zewnętrzny
22JANMi, 19:00
23 JAN, Do, 17:30 - PIOTR RUBIK- MOJA HISTORIAkoncert zewnętrzny
23 JAN, Do, 20:30 - PIOTR RUBIK- MOJA HISTORIAkoncert zewnętrzny
24JANFr, 10:00
Otwarte próby generalneOtwarte próby generalne
24JANFr, 19:00
GRANDIOSOVIVAT MOZARTSinfonisches Konzert
25JANSa, 20:00
SOUNDLABLab 4: NOON | AlgorytmElektronisches Konzert
26JANSo, 19:00
BRILLANTE | Artysta Rezydent 2019/2020Jazz Band Młynarski-MaseckiKonzert
28 JAN, Di, 18:00 - IRENA SANTOR - DIAMENTOWY JUBILEUSZkoncert zewnętrzny
MORGEN29 JANMi, 19:00
GRANDIOSOIl Virtuoso | Il Poeta | Isabelle Faustkoncert muzyki dawnej
31JANFr, 13:00
31JANFr, 14:00
31JANFr, 15:00
31JANFr, 19:00
GRANDIOSOAntoni Wit I Symfonia alpejskaSinfonisches Konzert
Februar 2020
01FEBSa, 09:00
Raniutto - LegatoWorkshopsdla dzieci do 2. roku życia
01FEBSa, 10:30
Raniutto - PortatoWorkshopsdla dzieci w wieku od 2. do 4. roku życia
01FEBSa, 12:00
Raniutto - StaccatoWorkshopsdla dzieci w wieku od 4. do 6. roku życia
02FEBSo, 12:00
MISTERIOSO | Filharmonicy kameralnieSkrzypce Jana WaraczewskiegoKammerkonzert
03FEBMo, 10:00
Koncerty szkolne 2019/2020Historia pewnego utworu - Piątka BeethovenaSchulkonzertdla klas IV-VIII
03FEBMo, 12:00
Koncerty szkolne 2019/2020Historia pewnego utworu - Piątka BeethovenaSchulkonzertdla klas IV-VIII
04FEBDi, 09:00
DoNuta taktuje – Na dwaKammerkonzertdla klas I-III z udziałem muzyków Filharmonii
04FEBDi, 10:30
DoNuta taktuje – Na dwaKammerkonzertdla klas I-III z udziałem muzyków Filharmonii
04FEBDi, 12:00
DoNuta taktuje – Na dwaKammerkonzertdla klas I-III z udziałem muzyków Filharmonii
05FEBMi, 09:00
DoNuta taktuje – Na dwaKammerkonzertdla klas I-III z udziałem muzyków Filharmonii
05FEBMi, 10:30
DoNuta taktuje – Na dwaKammerkonzertdla klas I-III z udziałem muzyków Filharmonii
05FEBMi, 12:00
DoNuta taktuje – Na dwaKammerkonzertdla klas I-III z udziałem muzyków Filharmonii
05FEBMi, 19:00
06FEBDo, 17:00
06FEBDo, 19:00
06FEBDo, 19:00
RUBATOMarko Kukobat & Kobayagi Balkan Jazz BandTraditionelles Konzert
07FEBFr, 19:00
GRANDIOSOSchnyder I BEETHOVEN 250Sinfonisches Konzert
09FEBSo, 17:00
Koncerty rodzinne 2019/2020All you need is loveKonzertKinder ab 6 Jahren mit Erwachsenenbegleitung
09FEBSo, 17:00
Salonik Wiolinowy, czyli dziecko pod skrzydłami FilharmoniiWorkshopsfür Kinder im Alter von 3 bis 6 Jahren, ohne erwachsene Begleiter
10FEBMo, 19:00
ESPRESSIVOTubis TrioJazzkonzert
12FEBMi, 19:00
MISTERIOSOFrancesco Tristano recital
14FEBFr, 13:00
14FEBFr, 14:00
14FEBFr, 15:00
14FEBFr, 19:00
GRANDIOSOArtur Ruciński I Arie operowe Sinfonisches Konzert
16FEBSo, 19:00
19FEBMi, 19:30
20FEBDo, 20:00
SOUNDLABLab 5: Teoniki Rożynek & Qba Janicki Elektronisches Konzert
21FEBFr, 13:00
21FEBFr, 14:00
21FEBFr, 15:00
21FEBFr, 19:00
GRANDIOSOMasters of BACHkoncert muzyki dawnej
23FEBSo, 12:00
MISTERIOSO | Filharmonicy kameralnieFeelharmony Quintet I Filharmonicy kameralnie Kammerkonzert
23FEBSo, 12:00
Salonik Wiolinowy, czyli dziecko pod skrzydłami FilharmoniiWorkshopsfür Kinder im Alter von 3 bis 6 Jahren, ohne erwachsene Begleiter
25FEBDi, 09:00
DoNuta taktuje – IntegraKammerkonzertdla klas I-III z udziałem muzyków Filharmonii i osób z dysfunkcjami
25FEBDi, 11:00
DoNuta taktuje – IntegraKammerkonzertdla klas I-III z udziałem muzyków Filharmonii i osób z dysfunkcjami
26FEBMi, 09:00
DoNuta taktuje – IntegraKammerkonzertdla klas I-III z udziałem muzyków Filharmonii i osób z dysfunkcjami
26FEBMi, 11:00
DoNuta taktuje – IntegraKammerkonzertdla klas I-III z udziałem muzyków Filharmonii i osób z dysfunkcjami
26FEBMi, 19:00
28FEBFr, 10:00
Otwarte próby generalneOtwarte próby generalne
28FEBFr, 19:00
GRANDIOSOSCHUMANN I BEETHOVEN 250 Sinfonisches Konzert
CONCERTS
EDU
AUSSTELLUNG
ANDERE
«
2020
»
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
REPERTUAR
COOKIESUm Ihnen die Nutzung der Webseite filharmonia.szczecin.pl zu erleichtern sowie zu Statistikzwecken werden Cookies verwendet. Wenn Sie diese Art von Dateien nicht blockieren, stimmen Sie der Verwendung und Speicherung auf Ihrem Gerät zu. Über die Einstellungen Ihres Browsers kann die Verwendung von Cookies gesteuert werden.
Datenschutzerklärung | Datenschutzbedingungen | ICH STIMME ZU