Sinfonieorchester der Philharmonie in Szczecin

Chefdirigent
asystent dyrygenta
1. Violine/Konzertmeister/Gruppenleiter
Paweł Maślanka
1. Violine/Konzertmeister
Karolina Hyla-Wybraniec
1. Violine
Monika Sawczuk (Solist)
Elżbieta Fabiszak-Dąbrowska (Solist)
Olga Rozmus (Solist)
Edyta Wolańska (Solist)
Joanna Wójtowicz (Solist)
Wioletta Borkowska
Dominik Gugała
Joanna Hajkiewicz
Marcin Kieruczenko
Alina Krzyżewska
Anna Majewska
Izabela Milewska
Maciej Musiał
Paweł Tarała
2. Violine/Gruppenleiter
Robert Smoliński (Solist)
2. Violine
Anna Muzyk (Solist)
Łukasz Górewicz (Solist)
Diana Miszkiel-Gugała (Solist)
Joanna Bauer
Małgorzata Borowiecka
Robert Cybulski
Anna Czechorowska
Aleksandra Górska
Małgorzata Kazimierczak
Patrycja Justyńska
Joanna Ostaszewska
Magdalena Pajestka
Zoia Piankowska
Bratsche/Gruppenleiter
Ludmiła Rusin (Solist)
Bratsche
Grzegorz Sadowski (Solist)
Franciszek Malik (Solist)
altówka
Magdalena Micke (muzyk solista)
Bratsche
Galina Smolińska (Solist)
Zbigniew Banasiak
Izabela Joniec
Mariola Kowalczyk
Aleksandra Majewska
Wojciech Mazur
Violoncello/Konzertmeister
Tomasz Szczęsny
Ihor Chilipik
Violoncello
Dobrawa Czocher (Solist)
Kazimiera Meisinger (Solist)
Klara Świdrów (Solist)
Dorota Cieśla
Małgorzata Mozdrzeń-Siemak
Beata Sawrymowicz
Jacek Tomczak
Natalia Wesołowska
Kontrabass/Gruppenleiter
Michał Mitschke (Solist)
Kontrabass
Karol Nasiłowski (Solist)
Paweł Jędrzejewski (Solist)
Jan Gottschling
Wojciech Gunia
Grzegorz Kmita
Robert Możejewski
Flöte/Gruppenleiter
Anna Wojnowicz-Drężek (Solist)
Flöte
Joanna Kowalczyk (Solist)
Filippo del Noce (Solist)
Paweł Majewski (Solist)
Magdalena Kuszewska
Elżbieta Podleśny-Głowacka
Oboe/Gruppenleiter
Piotr Kokosiński (Solist)
Oboe
Izabela Kokosińska (Solist)
Katarzyna Rachmaciej (Solist)
Grzegorz Święciochowski
Klarinette/Gruppenleiter
Bogusław Jakubowski (Solist)
Klarinette
Krzysztof Baturo (Solist)
Krzysztof Krzyżewski (Solist)
Piotr Wybraniec (Solist)
Fagott/Gruppenleiter
Zbigniew Kania (Solist)
Fagott
Anna Bownik (Solist)
Edyta Moroz (Solist)
Cyprian Święch (Solist)
Horn/Gruppenleiter
Dawid Kostrzewa (Solist)
Horn
Oleksandr Melnychenko (Solist)
Katarzyna Sułkowska (Solist)
Radosław Zamojski (Solist)
Dmitrij Wdowiczenko
Trompete/Gruppenleiter
Sławomir Kuszwara (Solist)
Trompete
Dawid Głogowski (Solist)
Marcin Olkowski (Solist)
Bogdan Rymaszewski (Solist)
Posaune/Gruppenleiter
Wojciech Bublej (Solist)
Posaune
Mateusz Kupski (Solist)
Igor Puszkar (Solist)
Tuba
Tomasz Zienkowicz (Solist)
Schlagzeug/Gruppenleiter
Dariusz Jagiełło (Solist)
Schlagzeug
Jorge Luis Valcarcel Gregorio (Solist)
Jacek Wierzchowski (Solist)
Bogdan Pilak
Harfe
Barbara Stalmierska (Solist)
Organisation der Künstlerischen Arbeit
Magdalena Grączewska-Głogowska
Stimmer der Tasteninstrumente
Paweł Kwiatkowski
November 2020
03NOVDi, 12:00
Töne zum StartMelodia versus rytmSchulkonzert / Online-Übertragungfür Schüler*innen 4.-8. Klasse
04 NOV, Mi, 19:00 - MARYLA RODOWICZ AKUSTYCZNIE [PRZENIESIONY]koncert zewnętrzny
05NOVDo, 12:45
Filharmonia Szczecin OnlineKarnawał zwierzątsłuchowisko
06NOVFr, 19:00
GRANDIOSORAVEL | BEETHOVEN 250koncert symfoniczny / transmisja online
07NOVSa, 11:15
Raniutto Sensorkiwarsztaty onlinedla dzieci w wieku 4-6 lat
09 NOV, Mo, 19:00 - ARTUR ANDRUS - RECITAL KABARETOWY [KONCERT PRZENIESIONY]koncert zewnętrzny
10NOVDi, 11:00
DoNuta w drodze - live Kammerkonzertdla przedszkoli
10NOVDi, 11:15
DoNuta w drodze - online premiera onlinedla klas I-III
11NOVMi, 19:00
MISTERIOSOÃtma Quartet I Polnische Geschichten für Streicher [ABGESAGT]koncert kameralny / transmisja online
12NOVDo, 12:45
Filharmonia Szczecin OnlineKarnawał zwierzątsłuchowisko
13NOVFr, 14:00
13NOVFr, 16:00
13NOVFr, 19:00
GRANDIOSOIVES | BERNSTEIN | PARKERkoncert symfoniczny / transmisja online
14NOVSa, 11:15
Raniutto Sensorkiwarsztaty onlinedla dzieci w wieku 1-3 lat
17NOVDi, 11:00
DoNuta w drodze - live Kammerkonzertdla klas I-III
17NOVDi, 11:15
DoNuta w drodze - online premiera onlinedla przedszkoli
18 NOV, Mi, 18:00 - 12 Tenorów & Diva [ PRZENIESIONY ]koncert zewnętrzny
19NOVDo, 12:45
Filharmonia Szczecin OnlineKarnawał zwierzątsłuchowisko
20NOVFr, 19:00
GRANDIOSOIVES | MAHLER | REICH [TRANSMISJA PPV] [ZMIANA ARTYSTÓW]koncert symfoniczny / transmisja online
21NOVSa, 11:15
Raniutto Sensorkiwarsztaty onlinedla dzieci w wieku 4-6 lat
22NOVSo, 19:00
23 NOV, Mo, 20:00 - KONCERT 10 TENORÓW [PRZENIESIONY NA 16.03.2021 r.]koncert zewnętrzny
HEUTE24 NOVDi, 11:00
DoNuta w drodze - live Kammerkonzertdla przedszkoli
HEUTE24 NOVDi, 11:15
DoNuta w drodze - online premiera onlinedla klas I-III
26NOVDo, 12:45
Filharmonia Szczecin OnlineKarnawał zwierzątsłuchowisko
27NOVFr, 16:00
27NOVFr, 19:00
27NOVFr, 19:00
28NOVSa, 11:15
Raniutto Sensorkiwarsztaty onlinedla dzieci w wieku 1-3 lat
28NOVSa, 19:00
SOUNDLABLab 1: Derrick May and The Orchestra [ABGESAGT]koncert elektroniczny / transmisja online
28NOVSa, 19:00
30NOVMo, 19:00
ESPRESSIVODominik Wania I Lonely Shadowskoncert jazzowy / transmisja online
Dezember 2020
01DEZDi, 11:00
DoNuta w drodze - live Kammerkonzertdla klas I-III
01DEZDi, 11:15
DoNuta w drodze - online premiera onlinedla przedszkoli
02 DEZ, Mi, 21:00 - ANIA DĄBROWSKA- JESIENNE WIECZORY [KONCERT ODWOŁANY]koncert zewnętrzny
03DEZDo, 12:45
Filharmonia Szczecin OnlineKarnawał zwierzątsłuchowisko
03DEZDo, 19:30
Galeria Poziom 4.Reboot Cyfrozaura - Bartosz Sikorskiwernisaż
04DEZFr, 19:00
GRANDIOSOSAINT-SAËNS | SCHÖNBERGkoncert symfoniczny / transmisja online
05DEZSa, 11:15
Raniutto Sensorkiwarsztaty onlinedla dzieci w wieku 4-6 lat
06DEZSo, 17:00
Baldriantröpfchenkoncert / transmisja onlineKinder ab 6 Jahren mit Erwachsenenbegleitung
08DEZDi, 11:00
DoNuta w drodze - live Kammerkonzertdla przedszkoli
08DEZDi, 11:15
DoNuta w drodze - online premiera onlinedla klas I-III
10DEZDo, 12:45
Filharmonia Szczecin OnlineKarnawał zwierzątsłuchowisko
11DEZFr, 14:00
11DEZFr, 16:00
11DEZFr, 19:00
RUBATOOrkiestra św. Mikołajakoncert tradycyjny / transmisja online
12DEZSa, 11:15
Raniutto Sensorkiwarsztaty onlinedla dzieci w wieku 1-3 lat
13DEZSo, 12:00
14DEZMo, 12:00
Töne zum StartUtwór mode onSchulkonzertfür Schüler*innen 4.-8. Klasse
15DEZDi, 11:00
DoNuta w drodze - live Kammerkonzertdla klas I-III
15DEZDi, 11:15
DoNuta w drodze - online premiera onlinedla przedszkoli
17DEZDo, 12:45
Filharmonia Szczecin OnlineKarnawał zwierzątsłuchowisko
18DEZFr, 19:00
GRANDIOSOBEETHOVEN 250 | Koncert potrójnySinfonisches Konzert
19DEZSa, 11:15
Raniutto Sensorkiwarsztaty onlinedla dzieci w wieku 4-6 lat
19 DEZ, Sa, 17:00 - KWIAT JABŁONI [KONCERT ODWOŁANY]koncert zewnętrzny
19 DEZ, Sa, 20:00 - KWIAT JABŁONI [KONCERT ODWOŁANY]koncert zewnętrzny
20DEZSo, 19:00
MISTERIOSOCuarteto Casals | BEETHOVEN 250koncert kameralny / transmisja online
21 DEZ, Mo, 19:30 - GLENN MILLER ORCHESTRA [KONCERT PRZENIESIONY]koncert zewnętrzny
22DEZDi, 11:15
DoNuta w drodze - online premiera onlinedla klas I-III
24DEZDo, 12:45
Filharmonia Szczecin OnlineKarnawał zwierzątsłuchowisko
31DEZDo, 12:45
Filharmonia Szczecin OnlineKarnawał zwierzątsłuchowisko
CONCERTS
EDU
AUSSTELLUNG
ANDERE
«
2020
»
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
REPERTUAR
COOKIESUm Ihnen die Nutzung der Webseite filharmonia.szczecin.pl zu erleichtern sowie zu Statistikzwecken werden Cookies verwendet. Wenn Sie diese Art von Dateien nicht blockieren, stimmen Sie der Verwendung und Speicherung auf Ihrem Gerät zu. Über die Einstellungen Ihres Browsers kann die Verwendung von Cookies gesteuert werden.
Datenschutzerklärung | Datenschutzbedingungen | ICH STIMME ZU