Listopadowe koncerty Filharmonii - zamień bilety na kody

AKTUELLES | 06-11-2020
Kupiłeś bilet na listopadowy koncert w Filharmonii? Wymień go na kody dostępu do platformy streamingowej, gdzie będziemy transmitować zaplanowane koncerty. Ciesz się naszymi koncertami na żywo w domowym zaciszu. Zapraszamy na livefilharmonia.szczecin.pl.
Pomimo czasowych ograniczeń dotyczących udziału publiczności w koncertach Filharmonia w Szczecinie działa ze zdwojoną energią, by wszystkim entuzjastom muzyki zapewnić ją... w ich domach.

Koncerty na platformie streamingowej

Dzięki uruchomionej w tym sezonie nowoczesnej platformie livefilharmonia.szczecin.pl mamy możliwość transmitowania na żywo koncertów odbywających się w złotej sali. W związku z tym koncerty zaplanowane na listopad, choć nie z udziałem publiczności, odbędą się zgodnie z planem i będzie je można zobaczyć na żywo między innymi właśnie na naszej platformie streamingowej.

Platforma livefilharmonia.szczecin.pl transmituje koncerty w jakości Full HD, a wysyłany sygnał daje możliwość odbioru doskonałej jakości dźwięku. Dostęp do platformy jest bardzo intuicyjny i pozwala na oglądanie koncertów na wielu urządzeniach: laptopach, komputerach stacjonarnych, tabletach, smartfonach oraz Smart TV ( podłączenie przez HDMI z innym urządzeniem).

Wymień bilet na kody dostępu

Wszystkie osoby, które kupiły bilety na koncerty zaplanowane od 7 do 29 listopada 2020 r. (których organizatorem jest Filharmonia) mogą wymienić je na kody dostępu do platformy livefilharmonia.szczecin.pl.

Kody będą wydawane w przeliczeniu 10 zł = 1 kod. W przypadku niepełnej kwoty, np. ceny biletu 45 zł, bilet zostanie wymieniony z korzyścią dla melomana - na 5 kodów dostępu. Jeden kod dostępu aktywuje dostęp do serwisu na 24h i można go wykorzystać w dowolnym momencie, wybierając zaplanowane transmisje aż do 31 grudnia.

Dzięki wymianie kupionych biletów na kody dostępu będziecie mogli Państwo obejrzeć kilka transmisji na żywo. Aktywowane kody dostępu dają także dostęp do materiałów archiwalnych VOD, czyli nagrań koncertów, które już się odbyły. Takie rozwiązanie to bezpieczny udział w wydarzeniu dla naszych melomanów, a dla nas wsparcie w dalszym funkcjonowaniu.

Pełen spis najbliższych transmisji jest dostępny na naszej stronie oraz livefilharmonia.szczecin.pl

W celu wymiany biletów na kody dostępu prosimy o kontakt z kasą przez maila: kasa@filharmonia.szczecin.pl.

Które bilety mogę wymienić na kody dostępu?

Możliwość wymiany biletu na 24-godzinne kody dostępu do platformy livefilharmonia.szczecin.pl mają wszystkie osoby, które kupiły bilety na (organizowane przez Filharmonię) koncerty zaplanowane od 7 do 29 listopada. Dotyczy to następujących koncertów:
  • 11-11-2020, 19:00, Ãtma Quartet I Muzyka polska
  • 13-11-2020, 19:00 MADSEN | DANIELSSON | IVES
  • 20-11-2020, 19:00 IVES | MAHLER | REICH
  • 22-11-2020, 19:00 Pieśni Wisława z Rugii
  • 27-11-2020, 19:00 LUTOSŁAWSKI I BACEWICZ I TANSMAN
  • 28-11-2020, 19:00 Lab 1: Derrick May and The Orchestra
Część z nich będzie transmitowana na naszej platformie i będzie można je obejrzeć na żywo właśnie dzięki kodom dostępu.

Oczywiście możliwe jest także dokonanie zwrotu biletów, jednak zachęcamy wszystkich do skorzystania z możliwości ich wymiany na kody i pozostanie z nami online. Bezpiecznie i w domowym zaciszu także można cieszyć się najlepszą muzyką w wykonaniu naszej niezawodnej orkiestry i wszystkich zapraszanych artystów.
VIDEOS UND FOTOS
März 2021
04MÄRDo, 19:00
RUBATO | Filharmonia Szczecin OnlineMILO Ensemblebezpłatna premiera online