Szczecin Philharmonic Symphony Orchestra

Principal Conductor
asystent dyrygenta
1st violin/concertmaster/group manager
Paweł Maślanka
1st violin/concertmaster
Karolina Hyla-Wybraniec
1st violin/leader
Monika Sawczuk (soloist)
1st violin
Elżbieta Fabiszak-Dąbrowska (solosit)
Olga Rozmus (soloist)
Edyta Wolańska (soloist)
Joanna Wójtowicz (soloist)
Wioletta Borkowska
Dominik Gugała
Joanna Hajkiewicz
Marcin Kieruczenko
Alina Krzyżewska
Anna Majewska
Izabela Milewska
Maciej Musiał
Paweł Tarała
2nd violin/group manager
Robert Smoliński (soloist)
2ns violin/leader
Anna Muzyk (soloist)
2nd violin
Łukasz Górewicz (soloist)
Diana Miszkiel-Gugała (soloist)
Joanna Bauer
Małgorzata Borowiecka
Robert Cybulski
Anna Czechorowska
Aleksandra Górska
Małgorzata Kazimierczak
Patrycja Justyńska
Joanna Ostaszewska
Magdalena Pajestka
Zoia Piankowska
viola/group manager
Ludmiła Rusin (soloist)
viola/leader
Grzegorz Sadowski (soloist)
viola
Franciszek Malik (soloist)
altówka
Magdalena Micke (muzyk solista)
viola
Galina Smolińska (soloist)
Zbigniew Banasiak
Izabela Joniec
Mariola Kowalczyk
Aleksandra Majewska
Wojciech Mazur
cello/concertmaster
Tomasz Szczęsny
Ihor Chilipik
cello/leader
Dobrawa Czocher (soloist)
cello
Kazimiera Meisinger (soloist)
Klara Świdrów (soloist)
Dorota Cieśla
Małgorzata Mozdrzeń-Siemak
Beata Sawrymowicz
Jacek Tomczak
Natalia Wesołowska
double bass/group manager
Michał Mitschke (soloist)
double bass/leader
Karol Nasiłowski (soloist)
double bass
Paweł Jędrzejewski (soloist)
Jan Gottschling
Wojciech Gunia
Grzegorz Kmita
Robert Możejewski
flute/group manager
Anna Wojnowicz-Drężek (soloist)
flute
Joanna Kowalczyk (soloist)
Filippo del Noce (soloist)
Paweł Majewski (soloist)
Magdalena Kuszewska
Elżbieta Podleśny-Głowacka
oboe/group manager
Piotr Kokosiński (soloist)
oboe
Izabela Kokosińska (soloist)
Katarzyna Rachmaciej (soloist)
Grzegorz Święciochowski
clarinet/group manager
Bogusław Jakubowski (soloist)
clarinet
Krzysztof Baturo (soloist)
Krzysztof Krzyżewski (soloist)
Piotr Wybraniec (soloist)
bassoon/group manager
Zbigniew Kania (soloist)
bassoon
Anna Bownik (soloist)
Edyta Moroz (soloist)
Cyprian Święch (soloist)
horn/group manager
Dawid Kostrzewa (soloist)
horn
Oleksandr Melnychenko (soloist)
Katarzyna Sułkowska (soloist)
Radosław Zamojski (soloist)
Dmitrij Wdowiczenko
trumpet/group manager
Sławomir Kuszwara (soloist)
trumpet
Dawid Głogowski (soloist)
Marcin Olkowski (soloist)
Bogdan Rymaszewski (soloist)
trombone/group manager
Wojciech Bublej (soloist)
trombone
Mateusz Kupski (soloist)
Igor Puszkar (soloist)
tuba
Tomasz Zienkowicz (soloist)
percussion/group manager
Dariusz Jagiełło (soloist)
percussion
Jorge Luis Valcarcel Gregorio (soloist)
Jacek Wierzchowski (soloist)
Bogdan Pilak
harp
Barbara Stalmierska (soloist)
orchestra personel manager
Magdalena Grączewska-Głogowska
keyboard instrument tuner
Paweł Kwiatkowski
November 2020
03NOVtu, 12:00
Dźwięki na startMelodia versus rytmschool concert / online broadcastdla klas IV-VIII
04 NOV, wd, 19:00 - MARYLA RODOWICZ AKUSTYCZNIE [PRZENIESIONY]koncert zewnętrzny
05NOVth, 12:45
Filharmonia Szczecin OnlineKarnawał zwierzątsłuchowisko
06NOVfr, 19:00
GRANDIOSORAVEL | BEETHOVEN 250symphonic concert / online broadcast
07NOVsa, 11:15
Raniutto Sensorkionline workshopsdla dzieci w wieku 4-6 lat
09 NOV, mn, 19:00 - ARTUR ANDRUS - RECITAL KABARETOWY [KONCERT PRZENIESIONY]koncert zewnętrzny
10NOVtu, 11:00
DoNuta w drodze - live chamber concertdla przedszkoli
10NOVtu, 11:15
DoNuta w drodze - online online premieredla klas I-III
11NOVwd, 19:00
MISTERIOSOÃtma Quartet I Polish stories for strings [CANCELED]chamber concert / online broadcast
12NOVth, 12:45
Filharmonia Szczecin OnlineKarnawał zwierzątsłuchowisko
13NOVfr, 14:00
Sight-seeing the Philharmonicsight-seeing the Philharmonic
13NOVfr, 16:00
Sight-seeing the Philharmonicsight-seeing the Philharmonic
13NOVfr, 19:00
GRANDIOSOIVES | BERNSTEIN | PARKERsymphonic concert / online broadcast
14NOVsa, 11:15
Raniutto Sensorkionline workshopsdla dzieci w wieku 1-3 lat
17NOVtu, 11:00
DoNuta w drodze - live chamber concertdla klas I-III
17NOVtu, 11:15
DoNuta w drodze - online online premieredla przedszkoli
18 NOV, wd, 18:00 - 12 Tenorów & Diva [ PRZENIESIONY ]koncert zewnętrzny
19NOVth, 12:45
Filharmonia Szczecin OnlineKarnawał zwierzątsłuchowisko
20NOVfr, 19:00
GRANDIOSOIVES | MAHLER | REICH [TRANSMISJA PPV] [ZMIANA ARTYSTÓW]symphonic concert / online broadcast
21NOVsa, 11:15
Raniutto Sensorkionline workshopsdla dzieci w wieku 4-6 lat
22NOVsn, 19:00
23 NOV, mn, 20:00 - KONCERT 10 TENORÓW [PRZENIESIONY NA 16.03.2021 r.]koncert zewnętrzny
TODAY24 NOVtu, 11:00
DoNuta w drodze - live chamber concertdla przedszkoli
TODAY24 NOVtu, 11:15
DoNuta w drodze - online online premieredla klas I-III
26NOVth, 12:45
Filharmonia Szczecin OnlineKarnawał zwierzątsłuchowisko
27NOVfr, 14:00
27NOVfr, 16:00
Sight-seeing the Philharmonicsight-seeing the Philharmonic
27NOVfr, 19:00
27NOVfr, 19:00
BRILLANTEVitslav’s songs from Rügenonline broadcast
28NOVsa, 11:15
Raniutto Sensorkionline workshopsdla dzieci w wieku 1-3 lat
28NOVsa, 19:00
SOUNDLABLab 1:Derrick May and The Orchestra [CANCELED]electronic music concert / online broadcast
28NOVsa, 19:00
SOUNDLAB | Filharmonia Szczecin OnlineLab 5: Teoniki Rożynek & Qba Janicki copyonline premiere
30NOVmn, 19:00
ESPRESSIVODominik Wania I Lonely Shadowsjazz concert / online broadcast
December 2020
01DECtu, 11:00
DoNuta w drodze - live chamber concertdla klas I-III
01DECtu, 11:15
DoNuta w drodze - online online premieredla przedszkoli
02 DEC, wd, 21:00 - ANIA DĄBROWSKA- JESIENNE WIECZORY [KONCERT ODWOŁANY]koncert zewnętrzny
03DECth, 12:45
Filharmonia Szczecin OnlineKarnawał zwierzątsłuchowisko
03DECth, 19:30
Galeria Poziom 4.Reboot Cyfrozaura - Bartosz Sikorskivernissage
04DECfr, 19:00
GRANDIOSOSAINT-SAËNS | SCHÖNBERGsymphonic concert / online broadcast
05DECsa, 11:15
Raniutto Sensorkionline workshopsdla dzieci w wieku 4-6 lat
06DECsn, 17:00
Valerian Dropletsconcert / online broadcastfor children aged 6+ with guardians
08DECtu, 11:00
DoNuta w drodze - live chamber concertdla przedszkoli
08DECtu, 11:15
DoNuta w drodze - online online premieredla klas I-III
10DECth, 12:45
Filharmonia Szczecin OnlineKarnawał zwierzątsłuchowisko
11DECfr, 14:00
Sight-seeing the Philharmonicsight-seeing the Philharmonic
11DECfr, 16:00
Sight-seeing the Philharmonicsight-seeing the Philharmonic
11DECfr, 19:00
RUBATOThe Saint Nicholas Orchestratraditional concert / online broadcast
12DECsa, 11:15
Raniutto Sensorkionline workshopsdla dzieci w wieku 1-3 lat
13DECsn, 12:00
14DECmn, 12:00
Dźwięki na startUtwór mode onSchool concert dla klas IV-VIII
15DECtu, 11:00
DoNuta w drodze - live chamber concertdla klas I-III
15DECtu, 11:15
DoNuta w drodze - online online premieredla przedszkoli
17DECth, 12:45
Filharmonia Szczecin OnlineKarnawał zwierzątsłuchowisko
18DECfr, 19:00
GRANDIOSOBeethoven's Triple Concertosymphonic concert
19DECsa, 11:15
Raniutto Sensorkionline workshopsdla dzieci w wieku 4-6 lat
19 DEC, sa, 17:00 - KWIAT JABŁONI [KONCERT ODWOŁANY]koncert zewnętrzny
19 DEC, sa, 20:00 - KWIAT JABŁONI [KONCERT ODWOŁANY]koncert zewnętrzny
20DECsn, 19:00
MISTERIOSOCuarteto Casals | BEETHOVEN 250chamber concert / online broadcast
21 DEC, mn, 19:30 - GLENN MILLER ORCHESTRA [KONCERT PRZENIESIONY]koncert zewnętrzny
22DECtu, 11:15
DoNuta w drodze - online online premieredla klas I-III
24DECth, 12:45
Filharmonia Szczecin OnlineKarnawał zwierzątsłuchowisko
31DECth, 12:45
Filharmonia Szczecin OnlineKarnawał zwierzątsłuchowisko
CONCERTS
EDU
EXHIBITIONS
OTHER
«
2020
»
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
REPERTUAR
COOKIESIn order to make it easier for you to use filharmonia.szczecin.pl, and also for statistical purposes, we use cookies. If you do not block cookies, it means that you agree to use them and store them in your device’s memory. You may manage your cookies by changing the settings of your browser.
Privacy Policy | Privacy policy | I AGREE