Orkiestra Symfoniczna Filharmonii w Szczecinie

I Dyrygent
asystent dyrygenta
organizator pracy artystycznej
Dominik Wastowski
I skrzypce/koncertmistrz/kierownik
I skrzypce/koncertmistrz
I skrzypce
Joanna Goch (muzyk solista)
Monika Sawczuk (muzyk solista)
Edyta Wolańska (muzyk solista)
Olga Rozmus (honorowy muzyk solista)
Wioletta Borkowska
Elżbieta Fabiszak-Dąbrowska
Dominik Gugała
Joanna Hajkiewicz
Marcin Kieruczenko
Alina Krzyżewska
Anna Majewska
Maciej Musiał
Maria Nowak
Izabela Wojciechowska
II skrzypce/lider
Anna Przerwa (muzyk solista)
II skrzypce/kierownik
Robert Smoliński (muzyk solista)
II skrzypce
Diana Miszkiel-Gugała (muzyk solista)
Małgorzata Borowiecka
Robert Cybulski
Łukasz Górewicz
Aleksandra Górska
Małgorzata Kazimierczak
Miłosz Kosmal
Patrycja Kozak
Joanna Ostaszewska
Magdalena Pajestka
Zoia Piankowska
Alicja Poręba
altówka/kierownik/lider
Grzegorz Sadowski (muzyk solista)
altówka
Ewa Jungiewicz (muzyk solista)
Wojciech Mazur (muzyk solista)
Galina Smolińska (muzyk solista)
Ludmiła Rusin (honorowy muzyk solista)
Izabela Joniec
Dominika Kotlicka
Aleksandra Majewska
Zuzanna Ogorzelec
wiolonczela/koncertmistrz/kierownik
wiolonczela
Klara Świdrów (muzyk solista)
Hanna Del Noce (muzyk solista)
Jacek Tomczak (muzyk solista)
Ihor Chilipik
Dorota Cieśla
Katarzyna Meisinger
Beata Sawrymowicz
Natalia Wesołowska
kontrabas/kierownik/lider
Karol Nasiłowski (muzyk solista)
kontrabas
Paweł Jędrzejewski (muzyk solista)
Michał Mitschke (honorowy muzyk solista)
Jan Gottschling
Wojciech Gunia
Robert Możejewski
flet/kierownik
Anna Wojnowicz-Drężek (muzyk solista)
flet
Filippo Del Noce (muzyk solista)
Paweł Majewski (muzyk solista)
Joanna Kowalczyk (muzyk solista)
Elżbieta Podleśny-Głowacka
obój/kierownik
Piotr Kokosiński (muzyk solista)
obój
Izabela Kokosińska (muzyk solista)
Katarzyna Rachmaciej (muzyk solista)
Mateusz Żurawski (muzyk solista)
Grzegorz Święciochowski
klarnet/kierownik
klarnet
Krzysztof Baturo (muzyk solista)
Krzysztof Krzyżewski (muzyk solista)
Piotr Wybraniec (muzyk solista)
fagot/kierownik
Zbigniew Kania (muzyk solista)
fagot
Anna Bownik (muzyk solista)
Edyta Moroz (muzyk solista)
Michał Szydłowski (muzyk solista)
waltornia/kierownik
Dawid Kostrzewa (muzyk solista)
waltornia
Oleksandr Melnychenko (muzyk solista)
Katarzyna Sułkowska (muzyk solista)
Dmitrij Wdowiczenko (muzyk solista)
Radosław Zamojski (muzyk solista)
trąbka/kierownik
Sławomir Kuszwara (muzyk solista)
trąbka
Dawid Głogowski (muzyk solista)
Marcin Olkowski (muzyk solista)
Bogdan Rymaszewski (muzyk solista)
puzon/kierownik
Wojciech Bublej (muzyk solista)
puzon
Mateusz Kupski (muzyk solista)
Igor Puszkar (muzyk solista)
tuba
Tomasz Zienkowicz (muzyk solista)
perkusja/kierownik
Dariusz Jagiełło (muzyk solista)
perkusja
Jorge Luis Valcarcel Gregorio (muzyk solista)
Jacek Wierzchowski (muzyk solista)
Bogdan Pilak
harfa
Barbara Stalmierska (muzyk solista)
Luty 2024
02LUTY '24pt, 18:00
Akademia SłuchaniaAkademia SłuchaniaWykład
02LUTY '24pt, 19:00
GRANDIOSO 2023/2024BACH | HÄNDEL | Finnish Baroque OrchestraKoncert muzyki dawnej
03LUTY '24sb, 09:00
RANIUTTOWarsztaty z publicznościądla dzieci od 1. do 2. roku życia z opiekunami
03LUTY '24sb, 10:30
RANIUTTOWarsztaty z publicznościądla dzieci od 3. do 4. roku życia z opiekunami
03LUTY '24sb, 12:00
RANIUTTOWarsztaty z publicznościądla dzieci od 5. do 6. roku życia z opiekunami
03LUTY '24sb, 12:00
Galeria Poziom 4.Solista | Cyprian NocońWystawa
04LUTY '24nd, 12:00
Galeria Poziom 4.Solista | Cyprian NocońWystawa
04LUTY '24nd, 15:00
04 LUTY, nd, 16:00 - TRE VOCI.PLkoncert zewnętrzny
04 LUTY, nd, 19:30 - TRE VOCI.PLkoncert zewnętrzny
05 LUTY, pn, 19:00 - KWARTETkoncert zewnętrzny
06LUTY '24wt, 10:00
Donuta zapraszaKoncert kameralnydla przedszkoli, klas I-III i seniorów
06LUTY '24wt, 12:00
Donuta zapraszaKoncert kameralnydla przedszkoli, klas I-III i seniorów
07LUTY '24śr, 19:00
GRANDIOSO 2023/2024NYMAN | ROTA | I Virtuosi ItalianiKoncert symfoniczny
08LUTY '24cz, 19:00
RUBATO EKSTRA | Artysta rezydent 2023/2024proMODERN | EuropolifonieKoncert muzyki świata
09LUTY '24pt, 19:00
GRANDIOSO 2023/2024Martín García García | RAVEL | DEBUSSYKoncert symfoniczny
10LUTY '24sb, 12:00
Galeria Poziom 4.Solista | Cyprian NocońWystawa
11LUTY '24nd, 12:00
Galeria Poziom 4.Solista | Cyprian NocońWystawa
11LUTY '24nd, 17:00
KONCERTY RODZINNE 2023/2024ZwierzyniecKoncert rodzinnydla dzieci od 6. roku życia z opiekunami
12LUTY '24pn, 19:00
ESPRESSIVO 2023/2024Aga Zaryan śpiewa polskie piosenkiKoncert jazzowy
13LUTY '24wt, 10:00
Donuta zapraszaKoncert kameralnydla przedszkoli, klas I-III i seniorów
13LUTY '24wt, 12:00
Donuta zapraszaKoncert kameralnydla przedszkoli, klas I-III i seniorów
13LUTY '24wt, 19:00
Koncerty zewnętrzneStrauss Gala - Vienna Morphing OrchestraWydarzenie współorganizowane
14 LUTY, śr, 20:00 - ANIA DĄBROWSKAkoncert zewnętrzny
15 LUTY, cz, 18:00 - RYSZARD LEOSZEWSKI: JEŚLI TO MIŁOŚĆkoncert zewnętrzny
16LUTY '24pt, 19:00
GRANDIOSO 2023/2024BACEWICZ | STRAUSS | BAGIŃSKIKoncert symfoniczny
17LUTY '24sb, 09:00
RANIUTTOWarsztaty z publicznościądla dzieci od 1. do 2. roku życia z opiekunami
17LUTY '24sb, 10:30
RANIUTTOWarsztaty z publicznościądla dzieci od 3. do 4. roku życia z opiekunami
17LUTY '24sb, 12:00
RANIUTTOWarsztaty z publicznościądla dzieci od 5. do 6. roku życia z opiekunami
17LUTY '24sb, 12:00
Galeria Poziom 4.Solista | Cyprian NocońWystawa
17LUTY '24sb, 19:00
Koncerty zewnętrzneNatalia Przybysz „Tam”Wydarzenie współorganizowane
18LUTY '24nd, 12:00
Galeria Poziom 4.Solista | Cyprian NocońWystawa
18LUTY '24nd, 15:00
ACADEMICOAkademia Sztuki kameralnieKoncert kameralny
18 LUTY, nd, 19:00 - SYMPHONICA z Mateuszem Ziółkokoncert zewnętrzny
19LUTY '24pn, 09:00
Kampania Słyszę Dobre Dźwięki 2023-2024Usłysz dobre dźwięki | Szkolenie z zakresu profilaktyki słuchuSzkolenie
20 LUTY, wt, 19:00 - PAWEŁ DOMAGAŁAkoncert zewnętrzny
21 LUTY, śr, 19:00 - ABBA I INNI SYMFONICZNIEkoncert zewnętrzny
22LUTY '24cz, 19:00
Galeria Poziom 4.KosmogoniaWernisaż
23LUTY '24pt, 19:00
GRANDIOSO 2023/2024STRAUSS | Muzyka lodowej góryKoncert symfoniczny
24LUTY '24sb, 12:00
Galeria Poziom 4.KosmogoniaWystawa
24LUTY '24sb, 14:00
Galeria przy CerkwiNEIGHBOURS - TWÓRCY Z EUROPY DLA UKRAINYWernisaż
25LUTY '24nd, 12:00
25LUTY '24nd, 12:00
Galeria Poziom 4.KosmogoniaWystawa
25LUTY '24nd, 19:00
BRILLANTE 2023/2024Artyści Rezydenci dla SzczecinaKoncert symfoniczny
26LUTY '24pn, 12:00
Kampania Słyszę Dobre Dźwięki 2023-2024KonsonanseKoncert kameralnydla seniorów
27 LUTY, wt, 19:00 - SŁAWEK UNIATOWSKIkoncert zewnętrzny
Marzec 2024
01MAR '24pt, 19:00
GRANDIOSO 2023/2024BRUCKNER | Symfonia nr 8Koncert symfoniczny
02MAR '24sb, 09:00
RANIUTTOWarsztaty z publicznościądla dzieci od 1. do 2. roku życia z opiekunami
02MAR '24sb, 10:30
RANIUTTOWarsztaty z publicznościądla dzieci od 3. do 4. roku życia z opiekunami
02MAR '24sb, 12:00
RANIUTTOWarsztaty z publicznościądla dzieci od 5. do 6. roku życia z opiekunami
02MAR '24sb, 12:00
02MAR '24sb, 12:00
Galeria Poziom 4.KosmogoniaWystawa
03MAR '24nd, 12:00
03MAR '24nd, 12:00
Galeria Poziom 4.KosmogoniaWystawa
03MAR '24nd, 15:00
ACADEMICOAkademia Sztuki kameralnieKoncert kameralny
03 MAR, nd, 20:00 - MTV UNPLUGGED ORGANEKkoncert zewnętrzny
04 MAR, pn, 19:00 - KULT AKUSTIK 2024koncert zewnętrzny
05MAR '24wt, 10:00
KONCERTY SZKOLNE 2023/2024ZwierzyniecKoncert szkolnydla klas I-III
05MAR '24wt, 12:00
KONCERTY SZKOLNE 2023/2024ZwierzyniecKoncert szkolnydla klas IV-VIII
05 MAR, wt, 19:00 - Dawid Kostka Trio+ [ODWOŁANY]koncert zewnętrzny
06MAR '24śr, 10:00
Donuta zapraszaKoncert kameralnydla przedszkoli, klas I-III i seniorów
06MAR '24śr, 12:00
Donuta zapraszaKoncert kameralnydla przedszkoli, klas I-III i seniorów
06MAR '24śr, 19:00
MISTERIOSO 2023/2024Filharmonicy kameralnie | Dance of Fire QuartetKoncert kameralny
08MAR '24pt, 19:00
GRANDIOSO 2023/2024Piotr Anderszewski | Sinfonia VarsoviaKoncert symfoniczny
09MAR '24sb, 12:00
09MAR '24sb, 12:00
Galeria Poziom 4.KosmogoniaWystawa
10MAR '24nd, 12:00
10MAR '24nd, 12:00
Galeria Poziom 4.KosmogoniaWystawa
10MAR '24nd, 19:00
BRILLANTE 2023/2024Piosenki z Kabaretu Starszych PanówKoncert symfoniczny (sinfonietta)
11MAR '24pn, 12:00
Kampania Słyszę Dobre Dźwięki 2023-2024KonsonanseKoncert kameralnydla seniorów
12 MAR, wt, 19:00 - EDYTA GEPPERT Z ZESPOŁEM VASIEkoncert zewnętrzny
13 MAR, śr, 19:00 - SZCZECIN JAZZ 2024 – SYLWESTER OSTROWSKI „ONE VOICE”koncert zewnętrzny
14MAR '24cz, 19:00
RUBATO 2023/2024Kadabra Dyskety KusajeKoncert muzyki świata
15MAR '24pt, 19:00
GRANDIOSO 2023/2024WAGNER | KARŁOWICZKoncert symfoniczny
16MAR '24sb, 09:00
RANIUTTOWarsztaty z publicznościądla dzieci od 1. do 2. roku życia z opiekunami
16MAR '24sb, 10:30
RANIUTTOWarsztaty z publicznościądla dzieci od 3. do 4. roku życia z opiekunami
16MAR '24sb, 12:00
RANIUTTOWarsztaty z publicznościądla dzieci od 5. do 6. roku życia z opiekunami
16MAR '24sb, 12:00
16MAR '24sb, 12:00
Galeria Poziom 4.KosmogoniaWystawa
16 MAR, sb, 16:00 - QUEEN SYMFONICZNIEkoncert zewnętrzny
16 MAR, sb, 19:30 - QUEEN SYMFONICZNIEkoncert zewnętrzny
17MAR '24nd, 12:00
17MAR '24nd, 12:00
Galeria Poziom 4.KosmogoniaWystawa
17 MAR, nd, 18:00 - MICHAŁ BAJOR - NO, A JA?koncert zewnętrzny
22MAR '24pt, 19:00
GRANDIOSO 2023/2024SMETANA | BARTÓK | TANSMANKoncert symfoniczny
23MAR '24sb, 12:00
23MAR '24sb, 12:00
Galeria Poziom 4.KosmogoniaWystawa
23MAR '24sb, 20:00
SOUNDLAB 2023/2024Viken ArmanKoncert elektroniczny
24MAR '24nd, 12:00
24MAR '24nd, 12:00
Galeria Poziom 4.KosmogoniaWystawa
24 MAR, nd, 18:00 - ACCANTUS LIVE 2024koncert zewnętrzny
25 MAR, pn, 20:00 - KAŚKA SOCHACKA- MADISON TOURkoncert zewnętrzny
26MAR '24wt, 10:00
Donuta zapraszaKoncert kameralnydla przedszkoli, klas I-III i seniorów
26MAR '24wt, 12:00
Donuta zapraszaKoncert kameralnydla przedszkoli, klas I-III i seniorów
26 MAR, wt, 20:00 - KAŚKA SOCHACKA- MADISON TOURkoncert zewnętrzny
2024
REPERTUAR
COOKIESAby ułatwić Tobie korzystanie z serwisu filharmonia.szczecin.pl, a także w celach statystycznych, używamy plików cookies. Jeśli nie blokujesz tych plików, oznacza to, że zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.
Polityka prywatności |