Przedświąteczny powrót dźwigozaurów

NEWS | 14-12-2019
Czerwone, czarne i białe... Kolorowe dźwigozaury-podpórki do książek powróciły do Filharmonii i znów będzie je można kupić w kasie i sklepie internetowym Filharmonii.
Zabytkowe dźwigi strzegą szczecińskiego portu już od kilkudziesięciu lat, stanowiąc charakterystyczny akcent dla nadodrzańskiego krajobrazu. Stado stalowych dźwigozaurów - jak śpiewała Katarzyna Nosowska - stało się także bohaterem zbiorowym piosenki „Stoczniowe ZOO" z wydanej przez Filharmonię płyty „I żyli długo i w Szczecinie".

Posłuchaj utworu „Stoczniowe ZOO":

Ich nietypowa forma, przywodząca na myśl prehistoryczne stwory, zainspirowała też Magdalenę Nadarzyńską, studentkę Akademii Sztuki w Szczecinie. Tak powstał dźwigozaur-podpórka do książek - upominek, który znów będzie można nabyć w kasie oraz sklepie Filharmonii! A jakby tego był mało... dźwigozaury zyskają nowe kolory, będzie więc można jeszcze bardziej umaić (choć to już czerwiec) swoją domową biblioteczkę.

Kolorowe dźwigozaury - tym razem czerwone, czarne i białe - nadadzą każdemu wnętrzu wyjątkowy i bardzo szczeciński charakter, a jednocześnie będą dzielnie strzegły domowych biblioteczek (zwłaszcza jeśli skompletujemy całe stadko).

Dźwigozaury-podpórki do książek będzie można kupić już od niedzieli 15 grudnia od godziny 16:00 w naszym sklepie internetowym Filharmonii w Szczecinie w cenie 29 zł za sztukę. A że wszyscy wiedzą, że w towarzystwie zawsze weselej - dźwigozaurową parkę będzie można zabrać do domu za 55 zł. Uczestnicy koncertu rodzinnego tego dnia znajdą je także w kasie i sklepie stacjonarnym. Pozostałe osoby zapraszamy do kasy od wtorku 17 grudnia od godziny 13:00.

Dźwigozaur-podpórka do książek, to produkt Filharmonii im. Mieczysława Karłowicza w Szczecinie, który powstał przy współpracy ze studentami Akademii Sztuki w Szczecinie, Laboratorium Realizacji Centrum Przemysłów Kreatywnych oraz firmą Stempel Service.
VIDEOS AND PHOTOS
Cztery wiolonczele