Szymon Brodziak | Między światłem a cieniem
cz. 03-10-2024, 19:00
Wernisaż
Galeria Poziom 4.
Szymon Brodziak, mistrz czarno-białej fotografii, zaprasza na niezwykłą podróż do świata wyobraźni podczas siódmej edycji Festiwalu MUSIC.DESIGN.FORM. Jego prace, pełne dramatyzmu i emocji, wpisują się w przewodnie hasło festiwalu IMAGINE, oferując uczestnikom możliwość zanurzenia się w wyjątkowy, artystyczny świat pełen kreatywności i inspiracji.
Wystawa fotografii czarno-białej autorstwa Szymona Brodziaka to prawdziwa uczta dla miłośników sztuki i fotografii. Jego prace emanują niepowtarzalnym klimatem i głębią emocji, które potrafią przenieść widza w zupełnie inny świat. Brodziak doskonale włada światłem i cieniem, co nadaje jego zdjęciom wyjątkową głębię i dramatyzm. Każda z jego fotografii jest jak mała opowieść, która wciąga i porusza. Przypominają one kadry z filmów, które nigdy nie powstały. To wyjątkowa wystawa, która skłania do refleksji i zadumy. Szymon Brodziak potrafi uchwycić ulotne chwile i zatrzymać je na swoich fotografiach, tworząc dzieła niezwykłe. Artysta zaprasza do jego czarno-białego świata poprzez motto: Jesteś tym, co widzisz.