Kreatywne projektowanie
sb. 05-10-2024, 12:00
Sala prób
To warsztaty wspomagające rozwój świadomości przestrzeni i barw. Podczas zajęć zdobędziemy wiedzę o projektowaniu budowli i jej wpływie na środowisko. Poprzez interaktywne zadania uczestnicy odkryją tradycje kulturowe oraz ekologiczne aspekty architektury. Warsztat ten jest wyjątkową okazją do nauki poprzez zabawę, pomagając lepiej zrozumieć świat wokół siebie i jego różnorodność. Dołącz do nas i zanurz się w fascynującym świecie architektury i designu!
Prowadząca:
Beata Kuracińska to projektantka i animatorka kultury, kuratorka ponad 40 wystaw z zakresu designu, architektury i sztuki skierowanych do dzieci, młodzieży i dorosłych, projektów artystycznych m.in. międzynarodowego KIDS LOVE DESIGN, edycji projektu artystyczno-­społecznego Common Room (Izrael, Palestyna, Niemcy, Urugwaj, Brazylia, Meksyk, Stany Zjednoczone, Polska, Indie, Japonia), dyrektorka i kuratorka Westivalu Architektury.

Warsztaty dla młodszych uczestniczków i uczestniczek festiwalu MDF, które łączy nasze tegoroczne hasło przewodnie – IMAGINE. Pod opieką doświadczonych edukatorek będziemy pobudzać kreatywność na wielu różnych płaszczyznach. Odkrywając nowe możliwości twórczego myślenia, pisania i projektowania, zanurzymy się w nieograniczonym świecie wyobraźni, gdzie każda idea może stać się rzeczywistością!