Kreatywne pisanie
sb. 05-10-2024, 12:00
Sala prób
To warsztaty wspierające rozwój umiejętności literackich i wiary we własne możliwości. Podczas zajęć osoby uczestniczące dowiedzą się co to znaczy „warsztat pisarski” i wykonają ćwiczenie kreatywne. Na podstawie graficznego scenariusza stworzą historie w wybranych gatunkach literackich, które później wspólnie omówią i podsumują. Warsztaty mają na celu nie tylko rozwój kompetencji kreowania i pisania historii, ale także uczą pracy zespołowej oraz radzenia sobie ze zmieniającymi się warunkami w procesie twórczym. Dołącz do nas i wzbogać swoje zdolności tworzenia!
Prowadząca:
Sylwia Trojanowska to pisarka, autorka sztuk teatralnych, coach i trenerka biznesu, z wieloletnim doświadczeniem w pracy szkoleniowej z dorosłymi i młodzieżą. Szczecinianka z urodzenia i z wyboru. Zadebiutowała w 2015 roku powieścią Szkołą latania, od tamtej pory ukazało się kilkanaście jej książek historycznych i obyczajowych, między innymi trylogia Sekrety i kłamstwa (2018-2019), Łabędź (2022), Żona nazisty (2023), która została finalistką największego polskiego plebiscytu czytelników Lubimy czytać. Dwie z jej sztuk teatralnych: 4 kute asy oraz Okna, trafiły na afisze.

Warsztaty dla młodszych uczestniczków i uczestniczek festiwalu MDF, które łączy nasze tegoroczne hasło przewodnie – IMAGINE. Pod opieką doświadczonych edukatorek będziemy pobudzać kreatywność na wielu różnych płaszczyznach. Odkrywając nowe możliwości twórczego myślenia, pisania i projektowania, zanurzymy się w nieograniczonym świecie wyobraźni, gdzie każda idea może stać się rzeczywistością!