Koncert Kurzak i Alagny pod patronatem prezydenta RP

AKTUELLES | 05-02-2018
Bardzo miło nam poinformować Państwa, że koncert z okazji 65-lecia Filharmonii w Szczecinie Kurzak | Alagna uzyskał Patronat Honorowy Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy w roku 100-lecia Odzyskania Niepodległości 1918-2018. Wielkie świętowanie 65 urodzin Filharmonii i 70-lecia orkiestry rozpoczniemy już 16 lutego o godzinie 19.00! To jednak nie koniec – jak przystało na Filharmonię, która nosi imię człowieka gór - Mieczysława Karłowicza, będziemy świętować po góralsku! Cały rok!
Prezydent RP, chcąc podkreślić wagę jubileuszu, zdecydował o objęciu tego muzycznego przedsięwzięcia Patronatem Honorowym Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy w roku 100-lecia Odzyskania Niepodległości 1918-2018. Pan Prezydent wyraża przekonanie, że sześćdziesiąt pięć lat artystycznej działalności w służbie polskiej kultury i bogaty dorobek Państwa placówki są dla wszystkich osób związanych niegdyś i obecnie ze szczecińską Filharmonią źródłem dumy i satysfakcji – czytamy w liście przesłanym od Kancelarii Prezydenta RP.

Kurzak | Alagna - koncert z okazji 65-lecia Filharmonii w Szczecinie to propozycja na piątkowy wieczór 16 lutego. Widowisko rozpocznie się o godzinie 19.00. W programie znajdują się arie i duety z najbardziej znanych oper, między innymi Carmen Bizeta Aida Verdiego czy Madama Butterfly Pucciniego.

VIDEOS UND FOTOS
Juli 2020