Wyniki Turnieju Muzyków Prawidzwych

AKTUELLES | 03-09-2016
Znamy już laureatów drugiej edycji Turnieju Muzyków Prawdziwych. Zwycięzcy folkowych zmagań wystąpili w niedzielnym koncercie finałowym, który był transmitowany na żywo na kanale Filharmonii w serwisie YouTube.
Wyniki Turnieju Muzyków Prawdziwych:

NAGRODA INSTYTUTU MUZYKI I TAŃCA - za wprowadzenie formy mazurka we współczesny kontekst kulturowy
(nagrodą jest udział w festiwalu Wszystkie Mazurki Świata w Warszawie w 2017 r.)
Kapela Podlasianki
Przewłocki/Mazurkiewicz/Piekarski

NAGRODA FILHARMONII IM. MIECZYSŁAWA KARŁOWICZA W SZCZECINIE - za najlepszą interpretację motywu wędrownego, przesiedleńczego
(nagrodą jest koncert w Filharmonii w 2017 r.)
Sara Czureja-Łakatosz

WYRÓŻNIENIE SPECJALNE DLA NAJMŁODSZEJ KAPELI
Kapela Maleczewiacy

WYRÓŻNIENIE SPECJALNE ZA NAJCIEKAWSZĄ INTERPRETACJĘ WĄTKU TEMATYCZNEGO
Blokowioska

KATEGORIA: SOLIŚCI INSTRUMENTALIŚCI:
I miejsce:
Stanisława Galica Górkiewicz

II Miejsce:
Paweł Odorowicz

III miejsce:
Wojciech Zaziąbło

Wyróżnienie
Kazimierz Wiśniowski
Andrzej Jędryczka

KATEGORIA: SOLIŚCI WOKALIŚCI:
I miejsce
Zofia Wydro

II miejsce
Paweł Grochocki

III miejsce
Olga Kozieł

Wyróżnienie:
Anna Jurkiewicz

KATEGORIA: ZESPOŁY ŚPIEWACZE
I miejsce
Zespół „Pogranicze z Szypliszk” 

II miejsce
Zespół „Waliszowianie”

III miejsce
Zespół Śpiewaczy z Boguszyc

Wyróżnienie:
Grupa Śpiewacza „Grónie”
Grupa wokalna Swada
Pieśni do śmierci
Skrzypnianki

KATEGORIA: ZESPOŁY INSTRUMENTALNE I WOKALNO-INSTRUMENTALNE
I miejsce
Kapela Blachury i Ficka

II miejsce
Karma Trio

III miejsce ex aequo
Kapela Trzcinicoki
Kapela z Kociny

Wyróżnienia
Angela Gaber + Trio
Dziadowski Projekt
Kapela ludowa „Pyrzyczanie”
Kapela PoPieronie
Podhalanie


 
VIDEOS UND FOTOS
Juni 2020
01JUNMo, 10:00
Koncerty szkolne 2019/2020Droga do Oza [ODWOŁANY]spektakldla klas IV-VIII
01JUNMo, 12:00
Koncerty szkolne 2019/2020Droga do Oza [ODWOŁANY]spektakldla klas IV-VIII
HEUTE02 JUNDi, 09:00
DoNuta taktuje – W trasiekoncert wyjazdowyz udziałem muzyków Filharmonii
HEUTE02 JUNDi, 11:00
DoNuta taktuje – W trasiekoncert wyjazdowyz udziałem muzyków Filharmonii
02 JUN, Di, 20:00 - FORMIDABLE! AZNAVOUR [PRZENIESIONY NA 09.12.2020 r.]koncert zewnętrzny
MORGEN03 JUNMi, 09:00
DoNuta taktuje – W trasiekoncert wyjazdowyz udziałem muzyków Filharmonii
MORGEN03 JUNMi, 11:00
DoNuta taktuje – W trasiekoncert wyjazdowyz udziałem muzyków Filharmonii
05JUNFr, 13:00
05JUNFr, 14:00
05JUNFr, 15:00
05JUNFr, 19:00
06JUNSa, 11:00
Filharmonia Szczecin OnlineRaniutto Onlinepremiera online
07JUNSo, 19:00
07JUNSo, 20:00
08 JUN, Mo, 19:00 - MAŁGORZATA OSTROWSKA- THE BEST OF [ABGESAGT]koncert zewnętrzny
09 JUN, Di, 19:00 - KROKE [PRZENIESIONY NA 22.12.2020 r.]koncert zewnętrzny
13JUNSa, 09:00
Raniutto - LegatoWorkshopsdla dzieci do 2. roku życia
13JUNSa, 10:30
Raniutto - PortatoWorkshopsdla dzieci w wieku od 2. do 4. roku życia
13JUNSa, 11:00
Filharmonia Szczecin OnlineRaniutto Onlinepremiera online
13JUNSa, 12:00
Raniutto - StaccatoWorkshopsdla dzieci w wieku od 4. do 6. roku życia
19JUNFr, 13:00
19JUNFr, 14:00
19JUNFr, 15:00
19JUNFr, 19:00
20JUNSa, 11:00
Filharmonia Szczecin OnlineRaniutto Onlinepremiera online
Juli 2020
CONCERTS
EDU
AUSSTELLUNG
ANDERE
«
2020
»
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
REPERTUAR
COOKIESUm Ihnen die Nutzung der Webseite filharmonia.szczecin.pl zu erleichtern sowie zu Statistikzwecken werden Cookies verwendet. Wenn Sie diese Art von Dateien nicht blockieren, stimmen Sie der Verwendung und Speicherung auf Ihrem Gerät zu. Über die Einstellungen Ihres Browsers kann die Verwendung von Cookies gesteuert werden.
Datenschutzerklärung | Datenschutzbedingungen | ICH STIMME ZU