Zapowiedź Festiwalu MDF

AKTUELLES | 24-08-2018
Był już dźwięk - muzyczne logo zbliżającego się festiwalu MDF. Dziś z kolei odsłona wizualna połączona z rozwinięciem sound logo w symfonicznej wersji. Zapraszamy do obejrzenia zapowiedzi wideo MUSIC.DESIGN.FORM Festival.

Stworzona przez Mateusza Czarnowskiego identyfikacja muzyczna festiwalu MUSIC.DESIGN.FORM została oparta na trzech dźwiękach odpowiadających jego skróconej nazwie - MDF. Dźwiękowy logotyp został przez niego rozwinięty, a dżingiel w symfonicznej odsłonie stanowi tło do spotu promującego festiwal.

Przygotowana przez Pushka Studio animacja w połączeniu z muzyką wykonaną przez Orkiestrę Symfoniczną Filharmonii w Szczecinie jest nie tylko elementem informacyjno-promocyjnym festiwalu MDF. To także próba uchwycenia w krótkiej formie tego, co czeka nas podczas pięciu festiwalowych dni.

Zacieranie granic między różnymi dziedzinami sztuki jest dziś tym, co sprawia, że rodzą się nowe pomysły, zaczynają eksperymanty i powstają dzieła. Podczas MUSIC.DESIGN.FORM Festival Filharmonia w Szczecinie stanie się miejscem, w którym dźwięk, światło, architektura, design i nowoczesne technologie staną się jednym artystycznym przekazem. Od koncertów z pozoru różnych stylistycznie artystów, przez warsztaty, spotkania, wystawy, aż po grę dźwiękiem, światłem animacje czy mapping - wszystko to złoży się na spójną całość, która, niewykluczone, pozwoli uchwycić w jednym miejscu i czasie tendencje oraz prawa rządzące współczesnym designem. Nie tylko tym związanym ze sztuką użytkową, ale także muzyką.

Wśród artystów MUSIC.DESIGN.FORM Festival znajdą się uznani na świecie kompozytorzy, projektanci, a także wizjonerzy i designerzy – zarówno ci, których czas poszukiwań dobiegł już końca oraz ci, którzy wciąż eksplorują nowe pola. Festiwal MDF kierujemy do wszystkich otwartych na to, co nowe, inne i twórcze, zainteresowanych kierunkami rozwoju, zmianami w muzyce i sztuce użytkowej.

Więcej na temat samego festiwalu na stronie MDF.filharmonia.szczecin.pl. Bilety na płatne wydarzenia odbywające się w ramach MDF można zakupić online przez strony: mdf.filharmonia.szczecin.pl, filharmonia.szczecin.pl, bilety24.pl, a także bezpośrednio w kasach stacjonarnych Filharmonii w Szczecinie.
VIDEOS UND FOTOS
Juli 2020